ams AS1313-BWLT-12
رقم الجزء
AS1313-BWLT-12
المصنع
ams
الفئة:
PMIC - 電圧レギュレータ - DC DC スイッチング レギュレータ
الطرد
6-UFBGA, WLCSP
ورقة البيانات
阿拉伯语AS1313-BWLT-12.pdf
الوصف
AS3693A QFN48 LF T&RDP
Product details
1. How to order AS1313-BWLT-12 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AS1313-BWLT-12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AS1313-BWLT-12?
المصنع ams ams ams ams ams
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 2.4V 2.4V 2.4V 2.4V 2.4V
Voltage-Input(Max) 5.5V 5.5V 5.5V 5.5V 5.5V
Voltage-Output(Min/Fixed) 1.2V 1.2V 1.2V 1.2V 1.2V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA