Abracon LLC ASPI-0410FS-2R2N-T
رقم الجزء
ASPI-0410FS-2R2N-T
ورقة البيانات
阿拉伯语ASPI-0410FS-2R2N-T.pdf
الوصف
FIXED IND 2.2UH 1.15A 150MOHM SM
Product details
1. How to order ASPI-0410FS-2R2N-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ASPI-0410FS-2R2N-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASPI-0410FS-2R2N-T?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series ASPI-0410FS ASPI-0410FS ASPI-0410FS ASPI-0410FS ASPI-0410FS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1.15 A 1.15 A 1.15 A 1.15 A 1.15 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz