Abracon LLC ASPI-3012S-2R4N-T
رقم الجزء
ASPI-3012S-2R4N-T
ورقة البيانات
阿拉伯语ASPI-3012S-2R4N-T.pdf
الوصف
FIXED IND 2.4UH 1.6A 68 MOHM SMD