Abracon LLC ASPI-3012S-2R7N-T
رقم الجزء
ASPI-3012S-2R7N-T
المصنع
Abracon LLC
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语ASPI-3012S-2R7N-T.pdf
الوصف
FIXED IND 2.7UH 1.8A 0.085OHMS
Product details
1. How to order ASPI-3012S-2R7N-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ASPI-3012S-2R7N-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASPI-3012S-2R7N-T?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ASPI-3012S ASPI-3012S ASPI-3012S ASPI-3012S ASPI-3012S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1.48 A 1.48 A 1.48 A 1.48 A 1.48 A
Current-Saturation(Isat) 1.14A 1.14A 1.14A 1.14A 1.14A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 85mOhm 85mOhm 85mOhm 85mOhm 85mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 65MHz 65MHz 65MHz 65MHz 65MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz