Altran Magnetics, LLC ASR-SN600D100ZW-LU
رقم الجزء
ASR-SN600D100ZW-LU
المصنع
Altran Magnetics, LLC
الفئة:
ソリッド ステート リレー
الطرد
Module
ورقة البيانات
阿拉伯语ASR-SN600D100ZW-LU.pdf
الوصف
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Product details
1. How to order ASR-SN600D100ZW-LU on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ASR-SN600D100ZW-LU price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASR-SN600D100ZW-LU?
Package/Case Module Module Module Module Module
Packaging Box Box Box Box Box
Series SN SN SN SN SN
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross
Voltage-Input 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC
Voltage-Load 24 V ~ 660 V 24 V ~ 660 V 24 V ~ 660 V 24 V ~ 660 V 24 V ~ 660 V
LoadCurrent 100 A 100 A 100 A 100 A 100 A