Abracon LLC ATFC-0603-2N2-BT
رقم الجزء
ATFC-0603-2N2-BT
المصنع
Abracon LLC
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0603 (1608 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语ATFC-0603-2N2-BT.pdf
الوصف
FIXED IND 2.2NH 300MA 350MOHM SM
Product details
1. How to order ATFC-0603-2N2-BT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ATFC-0603-2N2-BT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATFC-0603-2N2-BT?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Series ATFC-0603 ATFC-0603 ATFC-0603 ATFC-0603 ATFC-0603
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH
Tolerance ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq 15 @ 300MHz 15 @ 300MHz 15 @ 300MHz 15 @ 300MHz 15 @ 300MHz
Frequency-SelfResonant 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz