Comchip Technology ATV02W260-HF
رقم الجزء
ATV02W260-HF
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
SOD-123F
ورقة البيانات
阿拉伯语ATV02W260-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD123
Product details
1. How to order ATV02W260-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ATV02W260-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV02W260-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV02W260-HF.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 4.75A 4.75A 4.75A 4.75A 4.75A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W