Comchip Technology ATV02W700B-HF
رقم الجزء
ATV02W700B-HF
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
SOD-123F
ورقة البيانات
阿拉伯语ATV02W700B-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 70VWM 113VC SOD123
Product details
1. How to order ATV02W700B-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ATV02W700B-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV02W700B-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV02W700B-HF.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage-Breakdown(Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.77A 1.77A 1.77A 1.77A 1.77A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W