Comchip Technology ATV30C330J-HF
رقم الجزء
ATV30C330J-HF
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AB, SMC
ورقة البيانات
阿拉伯语ATV30C330J-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Product details
1. How to order ATV30C330J-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ATV30C330J-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV30C330J-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATV30C330J-HF.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 56.29A 56.29A 56.29A 56.29A 56.29A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)