AV2221E524Q04.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AV2221E524Q04.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | AV22 | AV22 | AV22 | AV22 | AV22 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| SwitchFunction | On-On | On-On | On-On | On-On | On-On |
| CurrentRating(Amps) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Silver | Silver | Silver | Silver | Silver |
| IlluminationTypeColor | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 24 VDC | 24 VDC | 24 VDC | 24 VDC | 24 VDC |
| TerminationStyle | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.20mm Dia | Circular - 22.20mm Dia | Circular - 22.20mm Dia | Circular - 22.20mm Dia | Circular - 22.20mm Dia |