EPCOS - TDK Electronics B82144A2273K000
رقم الجزء
B82144A2273K000
المصنع
EPCOS - TDK Electronics
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Axial
ورقة البيانات
阿拉伯语B82144A2273K000.pdf
الوصف
FIXED IND 27UH TH
Product details
1. How to order B82144A2273K000 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the B82144A2273K000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82144A2273K000?
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LBC LBC LBC LBC LBC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) - - - - -
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz