EPCOS - TDK Electronics B82144B2123K000
رقم الجزء
B82144B2123K000
الطرد
Radial, Vertical Cylinder
ورقة البيانات
阿拉伯语B82144B2123K000.pdf
الوصف
FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH