EPCOS - TDK Electronics B82412A1103J
رقم الجزء
B82412A1103J
الطرد
2-SMD
ورقة البيانات
阿拉伯语B82412A1103J.pdf
الوصف
FIXED IND 10UH 90MA 5.5 OHM SMD