EPCOS - TDK Electronics B82422A1682K100
رقم الجزء
B82422A1682K100
الطرد
2-SMD, J-Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语B82422A1682K100.pdf
الوصف
FIXED IND 6.8UH 135MA 2.8OHM SMD