EPCOS - TDK Electronics B82422A3220J100
رقم الجزء
B82422A3220J100
الطرد
2-SMD, J-Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语B82422A3220J100.pdf
الوصف
FIXED IND 22NH 600MA 140MOHM SMD
Product details
1. How to order B82422A3220J100 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the B82422A3220J100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82422A3220J100?
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SIMID SIMID SIMID SIMID SIMID
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max
Q@Freq 30 @ 100MHz 30 @ 100MHz 30 @ 100MHz 30 @ 100MHz 30 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 2.5GHz 2.5GHz 2.5GHz 2.5GHz 2.5GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz