B82422A3391J100.pdf
| الصورة |
| Package/Case | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead |
| Series | SIMID | SIMID | SIMID | SIMID | SIMID |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| Inductance | 390 nH | 390 nH | 390 nH | 390 nH | 390 nH |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| CurrentRating(Amps) | 190 mA | 190 mA | 190 mA | 190 mA | 190 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.4Ohm Max | 1.4Ohm Max | 1.4Ohm Max | 1.4Ohm Max | 1.4Ohm Max |
| Q@Freq | 22 @ 30MHz | 22 @ 30MHz | 22 @ 30MHz | 22 @ 30MHz | 22 @ 30MHz |
| Frequency-SelfResonant | 540MHz | 540MHz | 540MHz | 540MHz | 540MHz |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz |