EPCOS - TDK Electronics B82464Z4472M
رقم الجزء
B82464Z4472M
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语B82464Z4472M.pdf
الوصف
FIXED IND 4.7UH 4.9A 15 MOHM SMD