EPCOS - TDK Electronics B82464Z4683M
رقم الجزء
B82464Z4683M
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语B82464Z4683M.pdf
الوصف
FIXED IND 68UH 1.3A 130 MOHM SMD