EPCOS - TDK Electronics B82498F3100G000
رقم الجزء
B82498F3100G000
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语B82498F3100G000.pdf
الوصف
FIXED IND 10NH 700MA 90 MOHM SMD