BOP 5-20DL-4886.pdf
| الصورة |
| رقم الجزء | BOP 50-8DC | BOP 72-6DC | BOP 36-12DC | BOP 50-8DL | BOP 20-20DC |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | BOP | BOP | BOP | BOP | BOP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Supply | 95 ~ 250VAC | 95 ~ 250VAC | 95 ~ 250VAC | 95 ~ 250VAC | 95 ~ 250VAC |
| Voltage-Output | 0 ~ 5VDC | 0 ~ 5VDC | 0 ~ 5VDC | 0 ~ 5VDC | 0 ~ 5VDC |
| Current-Output | 0 ~ 20A | 0 ~ 20A | 0 ~ 20A | 0 ~ 20A | 0 ~ 20A |
| DisplayType | LCD | LCD | LCD | LCD | LCD |
| NumberofCharacters | - | - | - | - | - |
| NumberofOutputs | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 17.142 L x 12.531 W x 5.220 H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm) | 17.142 L x 12.531 W x 5.220 H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm) | 17.142 L x 12.531 W x 5.220 H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm) | 17.142 L x 12.531 W x 5.220 H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm) | 17.142 L x 12.531 W x 5.220 H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm) |