Chilisin Electronics BSCH0010050582NKCS
رقم الجزء
BSCH0010050582NKCS
المصنع
Chilisin Electronics
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0402 (1005 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语BSCH0010050582NKCS.pdf
الوصف
INDUCTOR RF
Product details
1. How to order BSCH0010050582NKCS on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BSCH0010050582NKCS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BSCH0010050582NKCS?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BSCH BSCH BSCH BSCH BSCH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 82 nH 82 nH 82 nH 82 nH 82 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 100 mA 100 mA 100 mA 100 mA 100 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.6Ohm Max 1.6Ohm Max 1.6Ohm Max 1.6Ohm Max 1.6Ohm Max
Q@Freq 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz