BTA16-700BRG.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BTA16-700BRG.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TriacType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Voltage-OffState | 700 V | 700 V | 700 V | 700 V | 700 V |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V | 1.3 V |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 160A, 168A | 160A, 168A | 160A, 168A | 160A, 168A | 160A, 168A |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 50 mA | 50 mA | 50 mA | 50 mA | 50 mA |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 50 mA | 50 mA | 50 mA | 50 mA | 50 mA |