Nexperia USA Inc. BUK9875-100A/CUX
رقم الجزء
BUK9875-100A/CUX
المصنع
Nexperia USA Inc.
الفئة:
トランジスタ - FET、MOSFET - シングル
الطرد
SOT-223
ورقة البيانات
阿拉伯语BUK9875-100A/CUX.pdf
الوصف
NEXPERIA BUK9875 - N-CHANNEL MOS
Product details
1. How to order BUK9875-100A/CUX on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BUK9875-100A/CUX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BUK9875-100A/CUX?
المصنع Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series TrenchMOS™ TrenchMOS™ TrenchMOS™ TrenchMOS™ TrenchMOS™
ProductStatus Active Active Active Active Active
FETType N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel
DraintoSourceVoltage(Vdss) 100 V 100 V 100 V 100 V 100 V
Current-ContinuousDrain(Id)@25°C 7A (Tc) 7A (Tc) 7A (Tc) 7A (Tc) 7A (Tc)
DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn) 4.5V, 10V 4.5V, 10V 4.5V, 10V 4.5V, 10V 4.5V, 10V
RdsOn(Max)@IdVgs 72mOhm @ 8A, 10V 72mOhm @ 8A, 10V 72mOhm @ 8A, 10V 72mOhm @ 8A, 10V 72mOhm @ 8A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id 2V @ 1mA 2V @ 1mA 2V @ 1mA 2V @ 1mA 2V @ 1mA
GateCharge(Qg)(Max)@Vgs - - - - -
Vgs(Max) ±10V ±10V ±10V ±10V ±10V
InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds 1690 pF @ 25 V 1690 pF @ 25 V 1690 pF @ 25 V 1690 pF @ 25 V 1690 pF @ 25 V
FETFeature - - - - -
PowerDissipation(Max) 8W (Tc) 8W (Tc) 8W (Tc) 8W (Tc) 8W (Tc)