Nexperia USA Inc. BUK9Y15-100E,115
رقم الجزء
BUK9Y15-100E,115
المصنع
Nexperia USA Inc.
الفئة:
トランジスタ - FET、MOSFET - シングル
الطرد
LFPAK56, Power-SO8
ورقة البيانات
阿拉伯语BUK9Y15-100E,115.pdf
الوصف
MOSFET N-CH 100V 69A LFPAK56
Product details
1. How to order BUK9Y15-100E,115 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BUK9Y15-100E,115 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BUK9Y15-100E,115?
المصنع Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc.
ProductStatus Active Active Active Active Active
FETType N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel
DraintoSourceVoltage(Vdss) 100 V 100 V 100 V 100 V 100 V
Current-ContinuousDrain(Id)@25°C 69A (Tc) 69A (Tc) 69A (Tc) 69A (Tc) 69A (Tc)
DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn) 5V, 10V 5V, 10V 5V, 10V 5V, 10V 5V, 10V
RdsOn(Max)@IdVgs 14.7mOhm @ 20A, 10V 14.7mOhm @ 20A, 10V 14.7mOhm @ 20A, 10V 14.7mOhm @ 20A, 10V 14.7mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id 2.1V @ 1mA 2.1V @ 1mA 2.1V @ 1mA 2.1V @ 1mA 2.1V @ 1mA
GateCharge(Qg)(Max)@Vgs 45.8 nC @ 5 V 45.8 nC @ 5 V 45.8 nC @ 5 V 45.8 nC @ 5 V 45.8 nC @ 5 V
Vgs(Max) ±10V ±10V ±10V ±10V ±10V
InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds 6139 pF @ 25 V 6139 pF @ 25 V 6139 pF @ 25 V 6139 pF @ 25 V 6139 pF @ 25 V
FETFeature - - - - -
PowerDissipation(Max) 195W (Tc) 195W (Tc) 195W (Tc) 195W (Tc) 195W (Tc)