Bridgelux BXRA-35H2000-B-03
رقم الجزء
BXRA-35H2000-B-03
المصنع
Bridgelux
الفئة:
LED 照明 - COB、エンジン、モジュール、ストリップ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语BXRA-35H2000-B-03.pdf
الوصف
LED ES 3500K 2000LM 97CRI WW
Product details
1. How to order BXRA-35H2000-B-03 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BXRA-35H2000-B-03 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BXRA-35H2000-B-03?
المصنع Bridgelux Bridgelux Bridgelux Bridgelux Bridgelux
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series ES ES ES ES ES
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color White, Warm White, Warm White, Warm White, Warm White, Warm
Wavelength - - - - -
Configuration Rectangle Rectangle Rectangle Rectangle Rectangle
LuminousFlux@Current/Temperature 1540lm (Typ) 1540lm (Typ) 1540lm (Typ) 1540lm (Typ) 1540lm (Typ)
Current-Test 700mA 700mA 700mA 700mA 700mA
Temperature-Test 85°C 85°C 85°C 85°C 85°C
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 36.2V 36.2V 36.2V 36.2V 36.2V
Lumens/Watt@Current-Test 61 lm/W 61 lm/W 61 lm/W 61 lm/W 61 lm/W
Current-Max 1A 1A 1A 1A 1A
CRI(ColorRenderingIndex) 97 97 97 97 97
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Features - - - - -
Size/Dimension 25.80mm L x 22.80mm W 25.80mm L x 22.80mm W 25.80mm L x 22.80mm W 25.80mm L x 22.80mm W 25.80mm L x 22.80mm W
Height 3.50mm 3.50mm 3.50mm 3.50mm 3.50mm
LightEmittingSurface(LES) 19.15mm Dia 19.15mm Dia 19.15mm Dia 19.15mm Dia 19.15mm Dia