Taiwan Semiconductor Corporation BZD17C120P RUG
رقم الجزء
BZD17C120P RUG
المصنع
Taiwan Semiconductor Corporation
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
DO-219AB
ورقة البيانات
阿拉伯语BZD17C120P RUG.pdf
الوصف
DIODE ZENER 120V 800MW SUB SMA
Product details
1. How to order BZD17C120P RUG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BZD17C120P RUG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZD17C120P RUG?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5.41% ±5.41% ±5.41% ±5.41% ±5.41%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms
Operating Temperature 120 V 120 V 120 V 120 V 120 V
Supplier Device Package 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA