Taiwan Semiconductor Corporation BZD17C200P MHG
رقم الجزء
BZD17C200P MHG
ورقة البيانات
阿拉伯语BZD17C200P MHG.pdf
الوصف
DIODE ZENER 200V 800MW SUB SMA
Product details
1. How to order BZD17C200P MHG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BZD17C200P MHG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZD17C200P MHG?
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±6% ±6% ±6% ±6% ±6%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 750 Ohms 750 Ohms 750 Ohms 750 Ohms 750 Ohms
Operating Temperature 200 V 200 V 200 V 200 V 200 V
Supplier Device Package 1 µA @ 150 V 1 µA @ 150 V 1 µA @ 150 V 1 µA @ 150 V 1 µA @ 150 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA