Taiwan Semiconductor Corporation BZD17C62P MHG
رقم الجزء
BZD17C62P MHG
ورقة البيانات
阿拉伯语BZD17C62P MHG.pdf
الوصف
DIODE ZENER 62V 800MW SUB SMA
Product details
1. How to order BZD17C62P MHG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BZD17C62P MHG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZD17C62P MHG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZD17C62P MHG.
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±6.45% ±6.45% ±6.45% ±6.45% ±6.45%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms
Operating Temperature 62 V 62 V 62 V 62 V 62 V
Supplier Device Package 1 µA @ 47 V 1 µA @ 47 V 1 µA @ 47 V 1 µA @ 47 V 1 µA @ 47 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA