Taiwan Semiconductor Corporation BZT52C3V6S RRG
رقم الجزء
BZT52C3V6S RRG
المصنع
Taiwan Semiconductor Corporation
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
SC-90, SOD-323F
ورقة البيانات
阿拉伯语BZT52C3V6S RRG.pdf
الوصف
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Product details
1. How to order BZT52C3V6S RRG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BZT52C3V6S RRG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZT52C3V6S RRG?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 90 Ohms 90 Ohms 90 Ohms 90 Ohms 90 Ohms
Operating Temperature 3.6 V 3.6 V 3.6 V 3.6 V 3.6 V
Supplier Device Package 4.5 µA @ 1 V 4.5 µA @ 1 V 4.5 µA @ 1 V 4.5 µA @ 1 V 4.5 µA @ 1 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA