Nexperia USA Inc. BZX79-C4V7,133
رقم الجزء
BZX79-C4V7,133
المصنع
Nexperia USA Inc.
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
DO-204AH, DO-35, Axial
ورقة البيانات
阿拉伯语BZX79-C4V7,133.pdf
الوصف
DIODE ZENER 4.7V 400MW ALF2
Product details
1. How to order BZX79-C4V7,133 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the BZX79-C4V7,133 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZX79-C4V7,133?
المصنع Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc.
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 400 mW 400 mW 400 mW 400 mW 400 mW
Mounting Type Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Package / Case 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C
Operating Temperature 4.7 V 4.7 V 4.7 V 4.7 V 4.7 V
Supplier Device Package 3 µA @ 2 V 3 µA @ 2 V 3 µA @ 2 V 3 µA @ 2 V 3 µA @ 2 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA