EPSON C-2 20.0000K-P:PBFREE
رقم الجزء
C-2 20.0000K-P:PBFREE
المصنع
EPSON
الفئة:
結晶
الطرد
Cylindrical Can, Radial
ورقة البيانات
阿拉伯语C-2 20.0000K-P:PBFREE.pdf
الوصف
CRYSTAL 20.0000KHZ 11PF TH
Product details
1. How to order C-2 20.0000K-P:PBFREE on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the C-2 20.0000K-P:PBFREE price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C-2 20.0000K-P:PBFREE?
الصورة C-2 26.6670K-P C-2 25.6000K-P C-2 32.9190KC-P C-2 20.0000K-P C-2 28.0000K-P
المصنع EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series C-2 C-2 C-2 C-2 C-2
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Frequency 20 kHz 20 kHz 20 kHz 20 kHz 20 kHz
FrequencyStability - - - - -
FrequencyTolerance ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
LoadCapacitance 11pF 11pF 11pF 11pF 11pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 55 kOhms 55 kOhms 55 kOhms 55 kOhms 55 kOhms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Ratings - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.079 Dia x 0.236 L (2.00mm x 6.00mm) 0.079 Dia x 0.236 L (2.00mm x 6.00mm) 0.079 Dia x 0.236 L (2.00mm x 6.00mm) 0.079 Dia x 0.236 L (2.00mm x 6.00mm) 0.079 Dia x 0.236 L (2.00mm x 6.00mm)