ITT Cannon, LLC CA3102E28-22SB
رقم الجزء
CA3102E28-22SB
المصنع
ITT Cannon, LLC
الفئة:
円形コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语CA3102E28-22SB.pdf
الوصف
CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP
Product details
1. How to order CA3102E28-22SB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CA3102E28-22SB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA3102E28-22SB?
المصنع ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 6 6 6 6 6
Shell Size - Insert 28-22 28-22 28-22 28-22 28-22
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Silver Silver Silver Silver Silver
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 22A, 135A 22A, 135A 22A, 135A 22A, 135A 22A, 135A
Item34 50V 50V 50V 50V 50V