ITT Cannon, LLC CA3106E22-12PB02
رقم الجزء
CA3106E22-12PB02
المصنع
ITT Cannon, LLC
الفئة:
円形コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语CA3106E22-12PB02.pdf
الوصف
CONN PLUG MALE 5POS SILVER CRIMP
Product details
1. How to order CA3106E22-12PB02 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CA3106E22-12PB02 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA3106E22-12PB02?
المصنع ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 5 5 5 5 5
Shell Size - Insert 22-12 22-12 22-12 22-12 22-12
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Silver Silver Silver Silver Silver
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A
Item34 50V 50V 50V 50V 50V