TDK Corporation CC45SL3AD561JYNNA
رقم الجزء
CC45SL3AD561JYNNA
المصنع
TDK Corporation
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
Radial, Disc
ورقة البيانات
阿拉伯语CC45SL3AD561JYNNA.pdf
الوصف
CAP CER 560PF 1KV SL RADIAL
Product details
1. How to order CC45SL3AD561JYNNA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CC45SL3AD561JYNNA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CC45SL3AD561JYNNA?
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CC45 CC45 CC45 CC45 CC45
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Capacitance 560 pF 560 pF 560 pF 560 pF 560 pF
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Voltage-Rated 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV)
TemperatureCoefficient SL SL SL SL SL
OperatingTemperature -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FailureRate - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.492 Dia (12.50mm) 0.492 Dia (12.50mm) 0.492 Dia (12.50mm) 0.492 Dia (12.50mm) 0.492 Dia (12.50mm)
Height-Seated(Max) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm)
Thickness(Max) - - - - -
LeadSpacing 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm)