CDEP105NP-1R5MC-32.pdf
| الصورة |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CDEP105 | CDEP105 | CDEP105 | CDEP105 | CDEP105 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH | 1.5 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 7.8 A | 7.8 A | 7.8 A | 7.8 A | 7.8 A |
| Current-Saturation(Isat) | 18A | 18A | 18A | 18A | 18A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 10.5mOhm Max | 10.5mOhm Max | 10.5mOhm Max | 10.5mOhm Max | 10.5mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |