Sumida America Components Inc. CDH37D10SLDNP-1R8MC
رقم الجزء
CDH37D10SLDNP-1R8MC
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
CDH37D10SLDNP-1R8MC.pdf
الوصف
FIXED IND 1.8UH 2.4A 67.5MOHM SM
Product details
1. How to order CDH37D10SLDNP-1R8MC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDH37D10SLDNP-1R8MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDH37D10SLDNP-1R8MC?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDH37D10/SLD CDH37D10/SLD CDH37D10/SLD CDH37D10/SLD CDH37D10/SLD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.4 A 2.4 A 2.4 A 2.4 A 2.4 A
Current-Saturation(Isat) 1.72A 1.72A 1.72A 1.72A 1.72A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 67.5mOhm Max 67.5mOhm Max 67.5mOhm Max 67.5mOhm Max 67.5mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz