Sumida America Components Inc. CDH37D10SLDNP-3R3MC
رقم الجزء
CDH37D10SLDNP-3R3MC
ورقة البيانات
CDH37D10SLDNP-3R3MC.pdf
الوصف
FIXED IND 3.3UH 1.85A 113.7 MOHM