Sumida America Components Inc. CDH63NP-3R3MC
رقم الجزء
CDH63NP-3R3MC
ورقة البيانات
CDH63NP-3R3MC.pdf
الوصف
FIXED IND 3.3UH 1.8A 70 MOHM SMD