Sumida America Components Inc. CDH74NP-390KC
رقم الجزء
CDH74NP-390KC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDH74NP-390KC.pdf
الوصف
FIXED IND 39UH 1.3A 210 MOHM SMD