Sumida America Components Inc. CDRH105RNP-221NC
رقم الجزء
CDRH105RNP-221NC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH105RNP-221NC.pdf
الوصف
FIXED IND 220UH 940MA 500MOHM SM
Product details
1. How to order CDRH105RNP-221NC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDRH105RNP-221NC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH105RNP-221NC?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CDRH105R CDRH105R CDRH105R CDRH105R CDRH105R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 940 mA 940 mA 940 mA 940 mA 940 mA
Current-Saturation(Isat) 940mA 940mA 940mA 940mA 940mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 500mOhm Max 500mOhm Max 500mOhm Max 500mOhm Max 500mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz