Sumida America Components Inc. CDRH125NP-221MC
رقم الجزء
CDRH125NP-221MC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH125NP-221MC.pdf
الوصف
FIXED IND 220UH 800MA 400MOHM SM
Product details
1. How to order CDRH125NP-221MC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDRH125NP-221MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH125NP-221MC?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CDRH125 CDRH125 CDRH125 CDRH125 CDRH125
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz