Sumida America Components Inc. CDRH127-390MC
رقم الجزء
CDRH127-390MC
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH127-390MC.pdf
الوصف
FIXED IND 39UH 2.75A 72.9MOHM SM
Product details
1. How to order CDRH127-390MC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDRH127-390MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH127-390MC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CDRH127-390MC.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CDRH127 CDRH127 CDRH127 CDRH127 CDRH127
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.75 A 2.75 A 2.75 A 2.75 A 2.75 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 72.9mOhm Max 72.9mOhm Max 72.9mOhm Max 72.9mOhm Max 72.9mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz