Sumida America Components Inc. CDRH127C/ANP-151MC
رقم الجزء
CDRH127C/ANP-151MC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH127C/ANP-151MC.pdf
الوصف
FIXED IND 150UH 1.3A 200.6 MOHM