Sumida America Components Inc. CDRH6D28-6R0NC
رقم الجزء
CDRH6D28-6R0NC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH6D28-6R0NC.pdf
الوصف
FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD