CF130US-07-18.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CF130US-07-18.
| الصورة |
| المصنع | Igus | Igus | Igus | Igus | Igus |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | chainflex® | chainflex® | chainflex® | chainflex® | chainflex® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 |
| WireGauge | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG |
| ConductorStrand | - | - | - | - | - |
| ConductorMaterial | Copper, Bare | Copper, Bare | Copper, Bare | Copper, Bare | Copper, Bare |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.580 (14.73mm) | 0.580 (14.73mm) | 0.580 (14.73mm) | 0.580 (14.73mm) | 0.580 (14.73mm) |
| ShieldType | - | - | - | - | - |
| JacketColor | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |