TDK Corporation CK45-B3DD152KYNR
رقم الجزء
CK45-B3DD152KYNR
المصنع
TDK Corporation
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
Radial, Disc
ورقة البيانات
阿拉伯语CK45-B3DD152KYNR.pdf
الوصف
CAP CER 1500PF 2KV RADIAL
Product details
1. How to order CK45-B3DD152KYNR on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CK45-B3DD152KYNR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CK45-B3DD152KYNR?
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CK45 CK45 CK45 CK45 CK45
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Capacitance 1500 pF 1500 pF 1500 pF 1500 pF 1500 pF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 2000V (2kV) 2000V (2kV) 2000V (2kV) 2000V (2kV) 2000V (2kV)
TemperatureCoefficient B B B B B
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
Features High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FailureRate - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.335 Dia (8.50mm) 0.335 Dia (8.50mm) 0.335 Dia (8.50mm) 0.335 Dia (8.50mm) 0.335 Dia (8.50mm)
Height-Seated(Max) 0.492 (12.50mm) 0.492 (12.50mm) 0.492 (12.50mm) 0.492 (12.50mm) 0.492 (12.50mm)
Thickness(Max) - - - - -
LeadSpacing 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm)