CL03C0R8CA3GNNH.pdf
| الصورة |
| Series | CL | CL | CL | CL | CL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.8 pF | 0.8 pF | 0.8 pF | 0.8 pF | 0.8 pF |
| Tolerance | ±0.25pF | ±0.25pF | ±0.25pF | ±0.25pF | ±0.25pF |
| Voltage-Rated | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) |