Sensata-Crydom CL240A10R
رقم الجزء
CL240A10R
المصنع
Sensata-Crydom
الفئة:
ソリッド ステート リレー
الطرد
Hockey Puck
ورقة البيانات
阿拉伯语CL240A10R.pdf
الوصف
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Product details
1. How to order CL240A10R on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CL240A10R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CL240A10R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CL240A10R.
7.How to contact us to get technical supports, such as CL240A10R pin diagram, CL240A10R datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck
Packaging Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box
Series CL CL CL CL CL
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType AC AC AC AC AC
Voltage-Input 90 ~ 250VAC 90 ~ 250VAC 90 ~ 250VAC 90 ~ 250VAC 90 ~ 250VAC
Voltage-Load 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V
LoadCurrent 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A