TDK Corporation CLF12555T-331M-H
رقم الجزء
CLF12555T-331M-H
المصنع
TDK Corporation
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语CLF12555T-331M-H.pdf
الوصف
FIXED IND 330UH 700MA 560MOHM SM
Product details
1. How to order CLF12555T-331M-H on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CLF12555T-331M-H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLF12555T-331M-H?
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CLF-H CLF-H CLF-H CLF-H CLF-H
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 560mOhm 560mOhm 560mOhm 560mOhm 560mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz