CL-SB-12A-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CL-SB-12A-12.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CL-SB | CL-SB | CL-SB | CL-SB | CL-SB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | SPDT | SPDT | SPDT | SPDT | SPDT |
| SwitchFunction | On-On | On-On | On-On | On-On | On-On |
| CurrentRating(Amps) | 200mA (DC) | 200mA (DC) | 200mA (DC) | 200mA (DC) | 200mA (DC) |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-DC | 12 V | 12 V | 12 V | 12 V | 12 V |
| ActuatorType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| ActuatorLength | 2.00mm | 2.00mm | 2.00mm | 2.00mm | 2.00mm |